Наша бібліотека

ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ ХЗОШ № 71!/Files/images/DSCN1419ф.jpg

Мене звуть
Тетяна Любомирівна Кударенко

Я - завідувач нашої шкільної бібліотеки.
Працюю в ній з 1977 року

/Files/photogallery/7916/71-4.jpg Наша бібліотека, як і школа, відкрита 1 вересня 1969 року. З того часу її користувачами були більше трьох тисяч читачів.
Шановні відвідувачі! Завітайте на сторінку Фотогалерея бібліотеки!
Можливо, на фото ви побачите себе...
/Files/photogallery/12/IMG_6803.jpgКористувачами бібліотеки є не тільки учні, а й практично всі педагоги нашої школи і навіть деякі батьки наших учнів.
В бібліотеці вони можуть отримати консультацію щодо пошуку та вибору джерел інформації, можливість роботи з інформаційними ресурсами бібліотеки.
До речі, у нас є віртуальна читальна зала - підбірка книг та журналів у електронному вигляді. Деякі з них можна знайти тут: Бібліотечка української літератури
Бібліотечка російської та світової літератури

/Files/photogallery/12/IMG_6382.JPGДо послуг наших читачів два комп'ютери з виходом в Інтернет. Учні та педагоги можуть знаходити інформацію, що їх цікавить, в Інтернеті та зберігати її на свої електронні носії. У бібліотеці діє зона Wi Fi.

*Про безпечне використання мережі Інтернет читайте на сторінці
Діти в Інтернеті

Що стосується традиційних носіїв інформації, то бібліотека має велику кількість різноманітних енциклопедій, довідників, словників. Є і електронні видання
У розділі "Медіатека" зібрано освітні та інформаційні ресурси для всіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, вчителів, класних керівників, бібліотекарів, батьків.
Шановні вчителі! У бібліотеці ви також можете скористатися картотекою та електронною базою даних "Інформаційне забезпечення навчального процесу"
У пошуку інформації читачам допомагають алфавітний та систематичний каталоги, 14 тематичних картотек. Впроваджено електронний облік підручників та періодичних видань
/Files/photogallery/12/IMG_6209.jpgНа сторінках нашого сайту ви можете довідатись про життя бібліотеки, познайомитись з книжковими виставками та новими надходженнями, почитати дитячі журнали, дізнатися про пам'ятні дати та ювілеї письменників, про бібліотечні акції та конкурси.
Наша шкільна бібліотека - це зона психологічного комфорту, де немає напруги, оцінок, журналу. Тут часто відбуваються виставки дитячої творчості (малюнків, кераміки, гобелену, літературної творчості читачів)

В нашій бібліотеці можна:

/Files/photogallery/12/IMG_6363.JPG

• взяти цікаву книгу
  • розповісти про книгу, яка сподобалась
  • взяти участь у конкурсах та заходах, які проводить бібліотека
  • підготувати доклад, повідомлення або презентацію
  • знайти в мережі Інтернет потрібну для навчання інформацію
  • взяти участь у створенні веб-сторінки бібліотеки та медіатеки
  • почитати журнали та енциклопедії
  • просто зробити уроки
Правила нашої бібліотеки
Шановні користувачі! Бібліотека пропонує вашій увазі нову послугу «Віртуальна довідка». Ви можете надіслати свій запит на електронну адресу [email protected]. Відповідь ви отримаєте у бібліотеці наступного дня після уроків. Ви також можете скористатись послугами Віртуальної довідки Об'єднаної довдкової служби бібліотек України

/Files/photogallery/7916/k0438749.jpg

Багато цікавого та корисного ми відкриваємо для себе, опинившись у світі книги. І мені хочеться побажати вам йти поряд з книгами, перечитувати їх, замислюватися про себе, поступки інших, і тоді, я думаю, ваше життя буде кращим, багатшим, цікавішим.

Чекаю на вас у шкільній бібліотеці!

У 2014/2015 навчальному році бібліотека працює для вас
з 9.00 до 17.30
Перерва - з 13.30 до 14.00
Вихідні - субота, неділя
Останній день місяця - санітарний день.

Ви можете залишити повідомлення бібліотекарю
за адресою [email protected]
або [email protected]